ESTO banner LT

Pirkite išsimokėtinai

Pirkite išsimokėtinai – ESTO lizingas iki 10 000,00 Eurų.

Išsirinkite norimą įsigyti prekę, o mūsų darbuotojai padės jums pateikti paraišką lizingui.

BŪTINA turėti el. bankininkystę, mobilųjį parašą arba Smart ID, lizingo galimybei įvertinti!

 

ESTO 3 – apmokėkite savo pirkinių krepšelį trimis vienodomis įmokomis!

Už prekes ir paslaugas patogiai ir greitai atsiskaitykite su ESTO 3 – savo pirkinių krepšelio sumą išskaidykite į tris lygias dalis!

Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir patogiai pasirašykite m. parašu, Smart-ID programėle arba su el. bankininkyste.

  • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluodami per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.
  • Mėnesinę įmoką sudaro trečdalis pirkinių krepšelio sumos.
  • Naudojantis ESTO 3 apmokėjimo būdu, minimali pirkinių krepšelio suma yra 60 eurų.
  • Pirkti su ESTO 3 gali visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO 3 sąlygos

ESTO 3 paslaugą siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, ši sutartis bus konvertuojama į ESTO sąskaitos sutarties pagrindu pradėtu naudoti kreditu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO sąskaitos sutarties sąlygas.

Pavyzdžiui, perkant prekes už 200 eurų su 3 mėnesių 0 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 0 proc., mėnesinė įmoka yra 66.66 eurai, o pirkėjo grąžinama bendra suma yra 200 eurai.

ESTO 3 paslaugą siūlo bendrovė ESTO UAB.
El. paštas: info@estopay.lt
Telefonas: (+370) 524 09 988